Malá plemena psů

Peticenemocnicesusice.cz Malá plemena psů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Susane Müller-Rielinger

NÁZEV SOUBORU: Malá plemena psů.pdf

POPIS

Malý pes - váš nejlepší kamarád! Aby vám pes mohl stát po boku v dobrém i ve zlém, nemusí být přece veliký. A právě ve městě a na cestách projevují "drobečci" svou skutečnou velikost. I malí psi jsou opravdovými psy. Měli byste svému psímu kamarádovi zprostředkovat život hodný jeho druhu a zároveň se snažit o důslednou výchovu - speciálně "trpaslíci" bývají totiž někdy pořádně mazaní! Náš rádce vás poučí o všem důležitém, co byste měli vědět o výběru, výchově, výživě i zdraví svého čiperného společníka. Řada kreativních nápadů vám navíc pomůže užívat si hraní i sportu ve společné radosti.

Malá plemena psů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Susane Müller-Rielinger. Přečtěte si s námi knihu Malá plemena psů na peticenemocnicesusice.cz

10 nejlepších psů do bytu: dokonalý psí kámoš | Vše-pro ...

Existuje řada dobrých rodinných psů, které v našem seznamu nenajdete. Článek slouží primárně jako zdroj inspirace, nechceme vám vnucovat, abyste se omezovali na pouze tyto plemena. Další inspiraci ohledně výběru psa k dětem najdete v další sekci.
Jména psů od A do Z. Otázka skladby správně vyváženého krmiva je velice důležitá. Vyvážené krmivo musí obsahovat tyto složky: bílkoviny, tuky, sacharidy, vitamíny, minerály, vlákninu.