Běh a maraton - úplný průvodce

Peticenemocnicesusice.cz Běh a maraton - úplný průvodce Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Běh a maraton - úplný průvodce.pdf

POPIS

Nezbytná příručka pro každého, kdo začíná s běháním nebo si přeje běhat rychleji, bezpečněji a výkonněji. Úvod je věnován svalům lidského těla, které se při běhu zapojují, a ukazuje, jak je využívat způsobem, který zlepšuje výkon a prospívá zdraví. Následuje celá škála tréninkových plánů pro všechny úrovně zdatnosti, ať se chystáte poprvé vyběhnout do parku, nebo se připravujete na maraton. Nechybí ani doporučená cvičení a věcné, prověřené a praktické rady ohledně vybavení, výživy, motivace i závodních taktik. Vše doplněno přehlednými a instrukčními fotografiemi, tabulkami a schématy.

Hledáte knihu Běh a maraton - úplný průvodce? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Běh a maraton - úplný průvodce

Všechny informace o produktu Kniha Běh a maraton - úplný průvodce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Běh a maraton - úplný průvodce.
Na Běh a maraton, úplný průvodce, prach sedat nebude Mám doma hodně různých encyklopedií, které jsem si koupil, protože se mi líbily, kterými jsem se doma prolistoval, něco z nich přečetl a z důvodu: „Je to krásná knížka, ale teď nemám čas ji podrobně číst", jsem ji odložil a pomalu zapadává prachem.