Únos urozené panny

Peticenemocnicesusice.cz Únos urozené panny Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Oldřiška Ciprová

NÁZEV SOUBORU: Únos urozené panny.pdf

POPIS

Budoucí kníže Břetislav si za nevěstu zvolil Jitku, babenberskou dědičku, která je ukryta v klášteře. Dívku nikdy neviděl, přesto se odhodlá k jejímu únosu. Jenže Břetislav z kláštera unese dívky dvě a ve víru událostí nedokáže určit, která je pravá dědička. Pronásledován zrádci, svědomím i touhou se vrací do Čech a stojí před rozhodnutím, zdá dá přednost rozumu, nebo citu.

Trávit čas knihou Únos urozené panny! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Únos urozené panny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Únos urozené panny (Oldřiška Ciprová) | Detail knihy | ČBDB.cz

Zatoulaná královna vyšla v roce 2009 a po ní následovaly knihy Nevěsta železného krále a v roce 2011 vydaný Únos urozené panny, kterým se vážně dostala do podvědomí českých čtenářů. V roce 1999 založila amatérské Divadlo Maebh, kde od té doby působí jako leader a kmenový autor. Ve všech hrách účinkuje jako ...
Kdo by neznal vyprávění o Břetislavovu únosu Jitky z kláštera ve Svinibrodu? Ve školách je to jedna z nejdůležitějších událostí, které se děti musí naučit popsat. Existuje mnoho verzí, jak se něco takového mohlo stát, ale nebylo by zajímavé přečíst si tento příběh v podání Oldřišky Ciprové v knize Únos urozené panny: Břetislav a Jitka?