Léčení krystaly

Peticenemocnicesusice.cz Léčení krystaly Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Judith Likomski

NÁZEV SOUBORU: Léčení krystaly.pdf

POPIS

Léčení krystaly je praktický průvodce léčením s pomocí 94 drahých kamenů, ilustrovaný krásnými barevnými fotografiemi každé rodiny krystalů. Kniha je vhodná pro začátečníky i pro zkušené praktiky a soustředí se na krystaly, které jsou snadno do­stupné. Dozvíte se, který krystal použít na konkrétní zdravotní nebo životní problém, dostane se vám jasného vysvětlení pojmů týkajících se krystalů (jako například fantom a uchovavatel záznamů), zjistíte, jak si vybrat krystal, který byl vytěžen šetrným způsobem, a přečtete si fascinující poselství získané channelingem od samotných kamenů. Autorky pojednávají o tom, jak krystaly působí spolu s anděly a archanděly, a popisují, jak rozmístit konkrétní kameny ve vašem domově, a vybudovat tak energetické sítě, jež prospívají hojnosti, milostnému životu, dobrému spánku, ochraně a dalším záležitostem. Doreen Virtue, Ph. D., je duchovní doktorka psychologie, která pracuje s říší andělů. Je kromě jiného autorkou knih Andělská terapie, Poslové světla a Léčení s anděly. Vystupovala v CNN, v pořadech jako např. Oprah, The View, Good Morning America a dal­ších. Pořádá kurzy Andělské terapie po celém světě. Judith Lukomski je celoživotní studentkou duchovních zákonů. Při své práci navazuje spojení s říšemi andělů, elementálů a nanebevzatých mistrů. Je vyhledávanou mluvčí, autorkou a jasnovidkyní, léčí pomocí energie krystalů a vede workshopy.

Trávit čas knihou Léčení krystaly! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Léčení krystaly a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Andělské stránky - Léčení krystaly

Leceni krystaly. Nalezeno: 36 produktů. Pragma Kameny a jak jim rozumět - Úvod do léčení krystaly - Cassandra Easonová . Kniha proslulé Cassandry Easonové zkoumá úžasné vlastnosti přisuzované jednotlivým kamenům a krystalům. Můžete ji využít jako velmi srozumitelnou příručku pro začátečníky.
Léčení krystaly kniha od: Doreen Virtue, Judith Lukomski. 93 % 6 hodnocení ...