Dekorace z plsti

Peticenemocnicesusice.cz Dekorace z plsti Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Rachel Beyerová

NÁZEV SOUBORU: Dekorace z plsti.pdf

POPIS

Máte chuť vytvořit vlastní mistrovský kousek z plsti? Objevte kolekci originálních projektů, které vás budou přímo vybízet k šití a inspirovat k vytvoření vlastních báječných vzorů. Prostřednictvím názorných fotografií a kreseb vás autorka krok za krokem provede vším, co pro realizaci potřebujete znát – od výběru plsti a návodů na jednoduché šicí techniky až po zvládnutí ozdobných výšivkových stehů. Ať už je úroveň vašich dovedností jakákoliv, přijměte pozvání k posezení a relaxaci s šálkem čaje a užívejte si při tom nádherný svět plsti.

Hledáte knihu Dekorace z plsti? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Rachel Beyerová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Dekorace z plsti - Rachel Beyerová - Ráj šití

Dekorace z plsti Autor: Beyerová, Rachel Nakladatel: Esence EAN: 9788075499141 ISBN: 978-80-7549-914-1 Originál: Felt Decorations Překlad: El Bournová, Marta Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 stran, česky Rozměry: 21 × 26,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání)
Koupit Koupit eknihu. Máte chuť vytvořit vlastní mistrovský kousek z plsti? Objevte kolekci originálních projektů, které vás budou přímo vybízet k šití a inspirovat k vytvoření vlastních báječných vzorů.