Schůzka v Paříži

Peticenemocnicesusice.cz Schůzka v Paříži Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Harlan Coben

NÁZEV SOUBORU: Schůzka v Paříži.pdf

POPIS

Sportovního agenta a příležitostného vyšetřovatele Myrona Bolitara (čeští čtenáři se s ním už mohli seznámit v románu Podrazák) kontaktuje z Paříže jeho bývalá přítelkyně Terese Collinsová, kdysi populární a známá moderátorka, která se osm let skrývala před celým světem. Požádá ho, aby za ní okamžitě přicestoval do Evropy. Krátce poté, co Bolitar přilétá do Francie, je Teresin manžel, reportér CNN, nalezen mrtvý a Bolitar přinucen spolupracovat s francouzskou policií. Octne se na stopě vraha, ale po přestřelce s ním Bolitara někdo unese a případ je ututlán. Ne však pro Bolitara – tím spíš, že vše nějak souvisí s dávnou tragickou smrtí Teresiny jediné dcery Miriam. Ta je totiž možná stále naživu… Další vynikající příběh z pera Harlana Cobena, brilantního tvůrce neotřelých zápletek, vtipných dialogů, vyhrocených akčních scén (do nichž se tentokrát zapletou i příslušníci tajných zpravodajských služeb) a nečekaných dějových zvratů.

Trávit čas knihou Schůzka v Paříži! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Schůzka v Paříži a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

COBEN, Harlan : Schůzka v Paříži

O čem je kniha Schůzka v Paříži? Sportovního agenta a příležitostného vyšetřovatele Myrona Bolitara (čeští čtenáři se s ním už mohli seznámit v románu Podrazák) kontaktuje z Paříže jeho bývalá přítelkyně Terese Collinsová, kdysi populární a známá moderátorka, která se osm let skrývala před celým světem.
„Schůzka v Paříži byla chybou ve formě i obsahu. Itálie nebude přijímat žádné další příkazy. Pokud chce prezident Macron diskutovat o migrantech, ať přijede do Říma," citovala APA Salviniho. Uzavřené schůzky ministrů vnitra a zahraničí se v pondělí účastnili v Paříži zástupci zhruba poloviny zemí EU ...