Zraky žalonosné

Peticenemocnicesusice.cz Zraky žalonosné Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: Karel Hynek Mácha

NÁZEV SOUBORU: Zraky žalonosné.pdf

POPIS

Karel Hynek Mácha, jak bylo s výsostnou přiléhavostí řečeno, magnus parens moderní české poezie, nepotřebuje představovat, každá generace ho však musí číst znovu. Výbor Zraky žalonosté přináší samu tresť tvorby velkého romatika, jenž stál na počátku skutečné novočeské poezie, povznesené nad pouhé veršování, inspirované a nesené duchem mimoliterárních úmyslů i cílů, a byl neomylným vyzváním na cestu k budoucí ryzí tvorbě, zároveň ale zůstával - navzdory všem levicovým pokusům o vyvrácení faktu - i ve své duchovní vzpouře básnicky pevně zakořeněn v duchovním směřování českého baroka.

Trávit čas knihou Zraky žalonosné! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zraky žalonosné a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Borůvkový vrch - Jan Blaštík | Dobré Knihy.cz

Vážení přátelé, jakoukoliv z nížeuvedených publikací si můžete objednat on-line na e-antikvariat.cz nebo prostřednictvím elektronické pošty. V případě, že si budete přát zaslat vybrané knihy na dobírku, výslovně to uveďte a zároveň počítejte s tím, že vám bude účet navýšen o poštovné ve výši cca Kč 95,-.
Profil uživatele yyana v online antikvariátu TrhKnih.cz. datum hodnocení komentář; 10. 05. 2020: pozitivní: Skvělá spolupráce. Vřele doporučuji.