Okouzlené srdce

Peticenemocnicesusice.cz Okouzlené srdce Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Bertrice Small

NÁZEV SOUBORU: Okouzlené srdce.pdf

POPIS

Píše se rok 1461, po celé zemi řádí válka. Dvůr krále Jindřicha VI. se rozprchne a dcera lékaře královny Margaret se ocitá v nebezpečné situaci, o to horší, když jeden z northumberských baronů žádá její ruku pro svého krutého syna. Slabost jejího otce zažene Alix do manželství bez lásky. Manžel však záhy umírá, Alix se uchyluje do Skotska a svěří svůj život na milost zachmuřenému zemanovi, který však, pokud se podaří rozehřát jeho srdce, jí dokáže poskytnout lásku, o níž vždy snila. Z cyklu Nevěsta z hranice.

Trávit čas knihou Okouzlené srdce! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Okouzlené srdce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Pouta vášně | Baronet.cz

Urostlý krasavec v tom dobrém slova smyslu nás, ženy, vzal za srdce v nejednom romantickém filmu. Nyní se čím dál častěji objevuje v příbězích, kde moc času na okouzlené „ááách" není, přesto - nebo možná právě proto slaví obrovský úspěch.
Odpověď na dotaz okouzlene srdce byla vyhledávána po prvé 1.1.2014 12:57 a naposledy 19.5.2018 23:57. DOPORUČUJEME Vyhledávám odpovědi na dotaz: okouzlene srdce