Rozkazem

Peticenemocnicesusice.cz Rozkazem Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Dick Francis

NÁZEV SOUBORU: Rozkazem.pdf

POPIS

Sid Halley se vrací na dostihová závodiště, když má na přání lorda Enstonea diskrétně vypátrat, proč jeho koně ztrácejí jiskru a začínají nápadně často prohrávat. Bývalý špičkový žokej dobře ví, že smrt na závodišti není, bohužel, ničím neobvyklým. Ovšem tři úmrtí během jednoho odpoledne a skutečnost, že pouze v jednom z případů šlo o smrt koně, to už je trochu moc. V onen den, kdy se Sid znovu objevil na závodišti, skončil žokej Huw Walker, který se teprve před několika hodinami stal šampionem v jednom z překážkových dostihů, s třemi kulkami ráže 38 mm v hrudi… Román, kterým se vrátil nejen Sid Halley, ale po šestileté odmlce po smrti milované manželky Mary i sám Dick Francis.

Trávit čas knihou Rozkazem! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Rozkazem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

rozkaz překlad z češtiny do němčiny - Seznam Slovník

Dlouho jste nám psali, často jste nám volali a ptali se po jediném - možnosti objednávat naše produkty online. Vaše přání jsou nám rozkazem! Stihli jsme to a připravili si pro vás předvánoční překvapení. Nový e-shop je na světě!
Rozkazem Sid Halley se vrací na dostihová závodiště, když má na přání lorda Enstonea diskrétně vypátrat, proč jeho koně ztrácejí jiskru a začínají nápadně často prohrávat. Bývalý špičkový žokej dobře ví, že smrt na závodišti není, bohužel, ničím neobvyklým.