Šest diamantů 1: Šedozelené oči Ley Lynseyové

Peticenemocnicesusice.cz Šest diamantů 1: Šedozelené oči Ley Lynseyové Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Petr Heteša

NÁZEV SOUBORU: Šest diamantů 1: Šedozelené oči Ley Lynseyové.pdf

POPIS

Zatímco předigitalizovaný svět nabývá sám o sobě stále většího významu a vlivu, lidstvo jako takové jej naopak ztrácí, aniž si to uvědomuje. Přesto se najde pár jedinců, kterým to dojde a vrhnou se do boje, který nemohou nikdy vyhrát. Tedy až do chvíle, než se do celého konfliktu omylem zapojí naprostý outsider živící se jako novinář v bulvárním plátku. Zpočátku vůbec netuší, že má v ruce digitální rozbušku schopnou rozmetat celý svět a že ten, koho hledá, může být jejím iniciačním impulzem. Možná by bylo lepší, kdyby jej ani nenašel. To by ale nebyl Roger Dalmont, aby se jen tak vzdal a nechal to plavat.Je to trošku ztřeštěné, trošku cyber, trošku americká drsná škola. Žádné fantasy. Spíše o tom, jestli ten svět kolem nás už skutečně nějakou dobu takto nefunguje.

Trávit čas knihou Šest diamantů 1: Šedozelené oči Ley Lynseyové! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Šest diamantů 1: Šedozelené oči Ley Lynseyové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Oči baziliška

Šest diamantů 1: Šedozelené oči Ley Lynseyové, Heteša Petr , Heteša Petr - Zatímco předigitalizovaný svět nabývá sám o sobě stále většího významu a vlivu, lidstvo jako takové jej naopak ztrácí, aniž si to uvědomuje. Přesto se najde pár jedinců, kterým to dojde a vrhnou se do boje, který nemohou nikdy vyhrát.
Cybrain 2: Závěrečný účet, Heteša Petr , Heteša Petr - Druhý díl SF tetralogie Cybrain. Greg Honberg už ví, díky komu se dostal do kybernetického pekla a chystá pomstu... Díky úzkému propojení kyberprostoru s reálným světem je šance se pomstít dost velká... 58. svazek edice Pevnost.