Alergie u dětí

Peticenemocnicesusice.cz Alergie u dětí Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Christelle Loigerot

NÁZEV SOUBORU: Alergie u dětí.pdf

POPIS

Autoři knihy přinášejí v jedenácti kapitolách stovku odpovědí na téma alergie u dětí. Snaží se objasnit všechny otázky, které mohou trápit rodiče i jejich děti, a tím napomoci i v boji proti alergiím a podpořit prevenci těchto potíží. Kniha představuje přehledný a vyčerpávající zdroj informací, pomáhá pochopit alergie, ale samozřejmě nenahrazuje lékařskou péči. Jako doplněk je připojen slovníček.

Hledáte knihu Alergie u dětí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Christelle Loigerot? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Alergie u dětí - Alergologická poradna - iDNES.cz

Fenistil kapky se používají k léčbě příznaků alergie (kožní vyrážky, svědění, senná rýma, jiné druhy alergické rýmy) u dospělých, dospívajících a dětí od 1 roku. 169 Kč Cena včetně DPH je platná pouze pro eshop www.drmax.cz a na kamenných lékárnách se může lišit.
Větší rizika alergie na potraviny u dětí nepředstavují, je však potřeba věnovat nezvyklým obtížím děťátka (jako jsou například bolesti bříška, nadýmání, neprospívání, průjmy apod.) zvýšenou pozornost. Při nejasnostech se lépe obraťte na dětského lékaře, aby byla případná alergie odhalena co nejdříve.