Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku a chtěl změnit svět

Peticenemocnicesusice.cz Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku a chtěl změnit svět Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Jón Gnarr

NÁZEV SOUBORU: Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku a chtěl změnit svět.pdf

POPIS

Jón Gnarr nikdy nedokončil školu, pracoval jako dělník, taxikář a později komik. Přesto se stal starostou hlavního města Islandu. To je jistě přinejmenším zajímavý materiál na knihu o cestě tohoto zdánlivě obyčejného muže na výsluní politiky. Jón Gnarr nás ve vzpomínkách zavede do svého dětství, podělí se o radikální volební program své Nejlepší strany a povypráví o zákulisních intrikách městské rady. Alespoň trochu nám tak odhalí záhadný islandský národ a jeho povahu.

Hledáte knihu Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku a chtěl změnit svět? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Jón Gnarr? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Reykjavík jako filmový štáb | Reflex.cz

obálka Jón Gnarr: Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku a chtěl změnit svět Foto: archív nakladatelství Pragma Před místními volbami v Reykjavíku v roce 2010, v době kocoviny z krize, která na Island dopadla ničivou silou, založil komik Jón Gnarr Nejlepší stranu, Besti flokkurinn, aniž by chtěl víc než pobavit.
Jón Gnarr: Jak jsem se stal primátorem Reykjavíku (a chtěl změnit svět) V Reykjavíku vyhrál volby komik, který slíbil, že nedodrží žádný slib. „V programu měl třeba zadarmo ručník do každé sauny a lední medvěd do každé zoo. Jestě jsem to nečetl teda, ale těším se na to."