Neobyčejná dobrodružství Adély Blanc-Sec

Peticenemocnicesusice.cz Neobyčejná dobrodružství Adély Blanc-Sec Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Jacques Tardi

NÁZEV SOUBORU: Neobyčejná dobrodružství Adély Blanc-Sec.pdf

POPIS

Mladá šarmantní reportérka Adéla Blanc se neohroženě vrhá do boje s podvodníky, šílenými vědci i zkorumpovanými politiky. Ve chvíli, kdy Paříž ohrožuje 136 milionů let starý ptakoještěr, je to právě ona, kdo přispěchá městu světel a jeho obyvatelům na pomoc… Jeden z nejslavnějších francouzských komiksů konečně vychází i v Česku!

Trávit čas knihou Neobyčejná dobrodružství Adély Blanc-Sec! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Neobyčejná dobrodružství Adély Blanc-Sec a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Neobyčejná dobrodružství Adély Blanc-Sec. - Krásná ...

Neobyčejná dobrodružství Adély Blanc-Sec. Kdo napsal knihu Neobyčejná dobrodružství Adély Blanc-Sec? Autorem je Jacques Tardi. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Neobyčejná dobrodružství Adély Blanc-Sec Jacques Tardi. Neobyčejná dobrodružství Adély Blanc-Sec. Jacques Tardi. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.5 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Mladá šarmantní reportérka Adéla Blanc se neohroženě vrhá do boje s podvodníky, šílenými ...