Fotbalový zeměpis Evropy I, II, III, IV, V

Peticenemocnicesusice.cz Fotbalový zeměpis Evropy I, II, III, IV, V Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Lubomír Král

NÁZEV SOUBORU: Fotbalový zeměpis Evropy I, II, III, IV, V.pdf

POPIS

Nová, velkoryse pojatá publikace encyklopedického charakteru pro všechny příznivce fotbalu, ale i nejrůznější sběratele a ty, kteří se zajímají o statistiky. Zahrnuje údaje z 90 zemí, územních celků a státních útvarů (i dnes již neexistujících). Kromě základních geografických a historických faktů je u každé země uvedena stručná historie fotbalové federace či svazu včetně nákresů jejich odznaků, podrobná historie jednotlivých šampionátů a jmenný rejstřík klubů – účastníků nejvyšší soutěže či evropských pohárů. U každého z 5000 uvedených klubů pak čtenář nalezne údaje týkající se vzniku, změny názvu, příp. sloučení, účasti v lize a evropských pohárech, ale i informace stran klubových barev, stadionu a jeho kapacity.

Trávit čas knihou Fotbalový zeměpis Evropy I, II, III, IV, V! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Fotbalový zeměpis Evropy I, II, III, IV, V a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DUMY.CZ Materiál Evropa - pracovní list

Savci střední Evropy V Naše listnaté stromy Člověk - sluch - čich - chuť Ptáci střední Evropy IV Savci střední Evropy VI Člověk - pohlavní cykly ženy Ptáci střední Evropy V (Pěvci 1) Exotické plody Člověk - periferní nervstvo Ryby korálových moří - II Ptáci střední Evropy VI (Pěvci 2)
1483 Eduard umírá, ale má 2 syny: Eduard V.(12) a Richard(6) Richard III. (bratr Eduarda IV.) - po smrti bratra se stane správcem Anglie (do té doby, než vyroste Eduard V.) - velmi silný válečník - uznává nástupnické právo Eduarda