Německy za 30 dní + CD

Peticenemocnicesusice.cz Německy za 30 dní + CD Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

AUTOR: Jaroslava Koubková

NÁZEV SOUBORU: Německy za 30 dní + CD.pdf

POPIS

Pro všechny, kteří se v jednotné Evropě nechtějí ztratit nabízíme intenzivní kurz němčiny pro začátečníky i mírně pokročilé, který umožňuje studium základní slovní zásoby a gramatiky v individuálním tempu. Učebnice obsahuje slovník základních výrazů a 30 výukových lekcí. Všechny konverzační texty, které v učebnici naleznete, jsou nahrány také na CD, což umožňuje lepší kontrolu nad výslovností a nahrazuje tak rodilého mluvčího.

Trávit čas knihou Německy za 30 dní + CD! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Německy za 30 dní + CD a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha Německy za 30 dní + CD - Jaroslava Koubková | Dobré ...

Objednávejte knihu Německy za 30 dní + CD v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Kurs je rozčleněn do 30 lekcí včetně opakovacích, zahrnuje konverzační texty, cvičení s klíčem, významné idiomatické obraty a slovník. Zobraziť celú sériu Knihy pre samoukou - INFOA. Zobraziť celú edíciu Za 30 dní. Audio súbory k titulu. lekce-01-nemecky-za-30-dni-nahravka.mp3 (.mp3, 2.94 MB)