Můj příběh Chudobinec

Peticenemocnicesusice.cz Můj příběh Chudobinec Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Pamela Oldfieldová

NÁZEV SOUBORU: Můj příběh Chudobinec.pdf

POPIS

Zažijte historii na vlastní kůži s edicí Můj příběh - napínavá svědectví o životě minulých staletí.Je leden roku 1871 a Edith, dcera bohaté vdovy, která vede bezstarostný život, poprvé navštíví chudobinec ve svém rodném městě. Setká se tam s Rosií, tvrdohlavou osiřelou dívkou, která stále vyvolává nějaké potíže. Edith se s ní spřátelí a nechá se vtáhnout do jejích divokých plánů. Jejich životy už nikdy nebudou jako dřív.

Hledáte knihu Můj příběh Chudobinec? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Pamela Oldfieldová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Můj příběh - Chudobinec - Deník viktoriánské dívky z roku ...

Můj příběh Je leden roku 1871 a Edith, dcera bohaté vdovy, která vede bezstarostný život, poprvé navštíví chudobinec ve svém rodném městě. Setká se tam s Rosií, tvrdohlavou osiřelou dívkou, která stále vyvolává nějaké potíže.
Zažijte historii na vlastní kůži s edicí Můj příběh - napínavá svědectví o životě minulých staletí. Je leden roku 1871 a Edith, dcera bohaté vdovy, která vede bezstarostný život, poprvé navštíví chudobinec ve svém rodném městě.