Lidské tělo: Mozek

Peticenemocnicesusice.cz Lidské tělo: Mozek Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Lidské tělo: Mozek.pdf

POPIS

Mozek je dokonalým superpočítačem řídící lidské tělo a je nejdůležitějším orgánem člověka, zároveň však nejtajemnějším a nejméně prozkoumaným. Vydejte se s touto knihou na poznávací výpravu, díky které poznáte jak vlastně mozek funguje a jak ostatní orgány lidského těla pracují s mozkem ve vzájemné symbióze. Kniha je bohatě ilustrována a jistě potěší nejen dětského, ale i dospělého čtenáře.

Lidské tělo: Mozek je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Lidské tělo: Mozek na peticenemocnicesusice.cz

lidské tělo (výsledek hledání) | KOSMAS.cz - vaše ...

⬇ Stáhnout Lidské tělo levné fotky z nejlepší agentury stock fotografií rozumné ceny miliony prémiových, vysoce kvalitních, royalty-free stock fotografií, snímků a obrázků.
Provozovatel webu,www.001shop.cz, MUDr. Monika Klaudysová, IČ: 61023001, se sídlem Belgická 279/2, Praha 2, 120 00 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam.