Nová čínská kuchyně

Peticenemocnicesusice.cz Nová čínská kuchyně Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

AUTOR: Michael Dobromil Klíma

NÁZEV SOUBORU: Nová čínská kuchyně.pdf

POPIS

Ve zcela nově přepracovaném vydání autor seznamuje čtenáře se zajímavými technologickými postupy přípravy čínských jídel, s netradičním kořením i surovinami. Kniha přináší velké množství skvělých receptů pro 4 a 10 osob, jež si každý milovník orientální kuchyně sám snadno připraví.

Trávit čas knihou Nová čínská kuchyně! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Nová čínská kuchyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

ČÍNSKÁ KUCHYNĚ: Ryby smaží živé, ještě na talíři lapají po ...

Z restaurace Mikla, zabírající poslední patro luxusního istanbulského hotelu Marmara Pera, mají návštěvníci Bospor a celé hlavní město jako na talíři. Na ty opravdové jim podřízení nejznámějšího tureckého šéfkuchaře Mehmeta Gürse servírují pochutiny, kterými chce tento sympaťák dokázat, že turecká kuchyně neznamená jen odkrajování kousků z masového ...
Čínská kuchyně už není ani v našich končinách žádnou neznámou. V řadě měst najdete jak vyhlášené čínské restaurace tak i mnoha lidmi oblíbené tzv. čínská bistra. Samozřejmě kulinářský zážitek poskytne každá ze zmiňovaných naprosto odlišný.