Proč nejíst maso

Peticenemocnicesusice.cz Proč nejíst maso Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1999

AUTOR: Milan Záruba

NÁZEV SOUBORU: Proč nejíst maso.pdf

POPIS

Publikace je"příručkou vegetariána"- obsahuje souhrn základních zdravotnických, ekonomických, ekologických, politických, etických a filozofických argumentů, proč je dobré vystříhat se masité stravy. Druhá část knihy obsahuje vybrané bezmasé recepty a seznam vegetariánských jídelen a prodejen v ČR a na Slovensku.

Trávit čas knihou Proč nejíst maso! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Proč nejíst maso a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Delikatesa, nebo plné toxinů. Jak často jíst játra? | Vím ...

Také souhlasím, že "radikálové" (ať jakýkoliv) spoustu lidí odradí a na druhou stranu radikálové již zpravidla své zdroje mají a "přesvědčovat" proč maso nejíst či jíst nemusí již asi tolik nepotřebují. Měla bych jen dotaz k bramborám (a obecně likovité zelenině), vy je teď do talíře zařazujete.
Proč nejím maso. Helmut. F. Kaplan . Zasazovat se za práva zvířat nebylo nikdy vděčnou záležitostí. V našich dobách zvláště je to nevděčný úkol, protože se hned vyskytne celá řada námitek: „Proč se zabývat právy zvířat, když na mnoha místech jsou pošlapávána práva lidí?"…Tyto otázky mohou být jasně ...