Maigret a sobotní návštěvník / Maigret a případ slušných lidí

Peticenemocnicesusice.cz Maigret a sobotní návštěvník / Maigret a případ slušných lidí Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Georges Simenon

NÁZEV SOUBORU: Maigret a sobotní návštěvník / Maigret a případ slušných lidí.pdf

POPIS

Maigret a sobotní návštěvník: Na soudní policii přichází každou sobotu muž, který si přeje mluvit s Maigretem. Než si však na něj komisař udělá čas, návštěvník si to pokaždé rozmyslí a odchází. Tak to trvá zhruba dva měsíce až do chvíle, kdy se neznámý podivín rozhodne Maigreta sledovat domů. Tam se mu svěří: vlastní malou malířskou firmu a miluje svou ženu, jenže ta má poměr s jeho zaměstnancem, a je dokonce tak bezostyšná, že si svého milence nastěhovala do ložnice a nebohého manžela vystrčila na lehátko do jídelny. Protože nemá sílu se s nevěrnicí rozvést, je rozhodnut ji i jejího amanta zabít. Po tomto přiznání však nešťastník zmizí a události naberou nečekaný spád… Smutný příběh, v němž Maigretovi v uších trpce zní slova poděkování od muže, jemuž nedokázal pomoci.Maigret a případ slušných lidí: Sedmdesátiletý René Josselin, bývalý vlastník významného podniku na výrobu papírových krabic, je nalezen v křesle, zastřelen dvěma ranami z revolveru. Maigret, který se případu ujme, zjišťuje zarážející skutečnost: žádný objektivní důvod pro vraždu tu neexistuje! Vždyť z bytu se nic neztratilo a Josselin sám byl typickým příkladem zcela počestného člověka, jehož rodina je bez sebemenší poskvrnky, takže nemá co skrývat. Přesto komisaře pronásleduje pocit, že mu stále cosi uniká. A proto dříve, než vyřeší "případ slušných lidí", musí paradoxně nahlédnout za zdánlivě průzračný závoj vzájemné ohleduplnosti a počestnosti.

Maigret a sobotní návštěvník / Maigret a případ slušných lidí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Georges Simenon. Přečtěte si s námi knihu Maigret a sobotní návštěvník / Maigret a případ slušných lidí na peticenemocnicesusice.cz

Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných ...

Všechny informace o produktu Kniha Maigret a sobotní návštěvník / Maigret a případ slušných lidí - Simenon Georges, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Maigret a sobotní návštěvník / Maigret a případ slušných lidí - Simenon Georges.
Kniha: Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí Autor: Georges Simenon Maigret a sobotní návštěvník Na soudní policii přichází každou sobotu muž, který si přeje mluvit s Maigretem.