Francouzština v podnikové a obchodní praxi

Peticenemocnicesusice.cz Francouzština v podnikové a obchodní praxi Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Pierre Brouland

NÁZEV SOUBORU: Francouzština v podnikové a obchodní praxi.pdf

POPIS

Jedná se o učebnici, která je určena jak studentům ekonomických oborů vysokých škol, tak pracovníkům v hospodářské sféře, zvláště pak v podniku a obchodě. Seznamuje své uživatele s fungováním podniku ve Francii počínaje jeho založením, vedením účetnictví, marketingem, prezentací a reklamou, obchodní činností a dalšími funkcemi.Učebnice sestává ze dvou částí. První část podává výklad podnikové problematiky, část druhá je věnována obchodní korespondenci. Cvičení zahrnují odbornou terminologii, překlady z francouzštiny do češtiny a naopak, vzory obchodních dopisů a dispozice k jejich redakci. Učebnice předpokládá dobrou znalost francouzské gramatiky a obecné slovní zásoby. Kniha je doplněna klíčem k vybraným cvičením a překladům. Umožňuje tak čtenáři pracovat samostatně a kontrolovat správné odpovědi.Tato publikace, která vznikla na základě mnohaletých zkušeností pracovníků katedry francouzského jazyka VŠE, je určena jak studentům ekonomických škol, tak i nejširšímu okruhu zájemců o francouzský jazyk, pracovníkům v hospodářské oblasti, zejména v obchodě, průmyslu, řízení, i individuálním zájemcům o rozšíření znalostí francouzského jazyka.

Trávit čas knihou Francouzština v podnikové a obchodní praxi! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Francouzština v podnikové a obchodní praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Fracouzština v podnikové a obchodní praxi - Jana Kozmová ...

Nové vydání učebnice Francouzština v podnikové a obchodní praxi je určena především studentům bakalářského a magisterského studia všech fakult Vysoké školy ekonomické, zvláště pak je vhodná pro účastníky přípravných kurzů Pařížské obchodní a průmyslové komory (CCIP). Tato specializovaná výuka je zaměřena na získání mezinárodně uznávaného diplomu ...
Kniha: Francouzština v podnikové a obchodní praxi (Jana Kozmová a Pierre Brouland). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!