Před usnutím

Peticenemocnicesusice.cz Před usnutím Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: František Halas

NÁZEV SOUBORU: Před usnutím.pdf

POPIS

František Halas (1901 - 1949) byl jedním z nejvýznamnějších českých básníků minulého století. V roce 1942 vydal sbírku Ladění, jejíž součástí je i oddíl Do usínání, který Halas napsal pro svého synka. V roce 1954 pak vyšel první výbor z Halasovy poezie pro děti, který se v roce 1972 dočkal přepracování a názvu Před usnutím, pod nímž vychází dodnes. Nejnovější tvář knize svými něžnými a citlivými ilustracemi vtiskla Johana Hrabíková-Vojnárová.

Před usnutím je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor František Halas. Přečtěte si s námi knihu Před usnutím na peticenemocnicesusice.cz

Před usnutím - František Halas | KOSMAS.cz - vaše ...

Před usnutím (František Halas) Před usnutím (František Halas) - František Halas (1901-1949) byl jedním z nejvýznamnějších českých básníků minulého století. V roce 1942 vydal sbírku Ladění, jejíž součástí je i oddíl Do usínání, který Halas napsal pro svého synka.
František Halas (1901-1949) byl jedním z nejvýznamnějších českých básníků minulého století.V roce 1942 vydal sbírku Ladění, jejíž součástí je i oddíl Do usínání, který Halas napsal pro svého synka.V roce 1954 pak vyšel první výbor z Halasovy poezie pro děti, který se v roce 1972 dočkal přepracování a názvu Před usnutím, pod nímž vychází dodnes.