Pětinároží

Peticenemocnicesusice.cz Pětinároží Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Mario Vargas Llosa

NÁZEV SOUBORU: Pětinároží.pdf

POPIS

Ve svém zatím posledním románu Náměstí Cinco esquinas se peruánský nositel Nobelovy ceny Mario Vargas Llosa vrací do rodné země a svým nejlepším stylem vykresluje devadesátá léta, kdy za vlády prezidenta Fujimoriho žili Peruánci v hrůze z terorismu maoistické Světlé stezky i z tajné policie obávaného Vladimira Montesinose.V propletených dějových liniích sledujeme osudy dvou rodin bohatých podnikatelů, vydíraných kvůli lechtivým fotografiím, a novináře z bulvárního plátku, který zapomněl, že každý článek, názor či fotografii mají pod palcem tajné služby a jedině Montesinos určuje, co se smí zveřejnit a k čemu mu to má posloužit.

Trávit čas knihou Pětinároží! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Pětinároží a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Pětinároží — Academia

Pětinároží E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Mario Vargas Llosa. 2019, česky, 249 strán. Elektronické knihy » Romány. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone.
Nakladatelství Argo, jedno z nejvýraznějších českých nakladatelství posledního desetiletí. Vydáváme kvalitní beletrii, historické i jiné odborné knihy.