Poprvé do školky

Peticenemocnicesusice.cz Poprvé do školky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Zuzana Řebíková

NÁZEV SOUBORU: Poprvé do školky.pdf

POPIS

Připravte své děti na vstup do školky. Pohádkově.Pohádková kniha, která promění tolik obávanou školku ve vzrušující dobrodružství. Přečtěte si s vaším dítětem osm výchovných pohádek, které mu ukáží, co ho ve školce čeká a pomůžou mu lépe si na danou situaci zvyknout.Součástí knihy je Pohádkový sešit úkolů plný omalovánek a aktivit pro vaše děti.Úkoly přímo navazují na jednotlivé pohádky a umožní tak dětem prožít si pohádkový příběh ještě jednou. V knize najdete i část věnovanou rodičům, protože mateřská škola je velkou změnou nejen pro dítě, ale pro celou rodinu.Nejsou to jen pohádky pro děti, jsou to i pohádky pro rodiče.Pohádková výchova je unikátní projekt, který propojuje vědomou výchovu se čtením pohádek. Pohádky odráží reálné situace ze života dětí a umožní jim je pochopit a lépe zvládnout. Zároveň promlouvají i k rodičům a inspirují je na jejich vlastní cestě k výchově.Autorkou projektu i všech pohádek je Zuzana Řebíková.2. vydání.

Poprvé do školky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zuzana Řebíková. Přečtěte si s námi knihu Poprvé do školky na peticenemocnicesusice.cz

Kdy dát dítě do školky? Poradíme vám, kdy je správný čas ...

Do svých knih promítá poznatky ze své cesty k vědomé výchově a nabízí podporu a inspiraci ostatním rodičům. Pohádková výchova propojuje vědomou výchovu se čtením pohádek. Jednou z autorčiných knih je soubor osmi pohádek s názvem "Poprvé do školky".
Teď jsem se ptala mamky - dávala mě do školky ve třech letech a prý jsem se hrozně těšila, vždycky jsem milovala společnost. Ale i přes to, že jsem se těšila a do školky chodila ráda jsem prý po týdnu dostala šílenou teplotu … to tělíčko prostě nezvládlo takový „nápor" nových dojmů. Pak to bylo zase v pohodě.