Poslední nevinný

Peticenemocnicesusice.cz Poslední nevinný Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

AUTOR: Phillip Margolin

NÁZEV SOUBORU: Poslední nevinný.pdf

POPIS

V tisku mu přezdívají Ledový muž. David Nash, obhájce - chladný, sebejistý, v soudní síni doslova neporazitelný. Většina jeho klientů je vinna. Pár jich patří mezi nebezpečné zrůdy. Na Ledového muže však začnou nečekaně útočit pochyby a otázky, na něž neexistuje odpověď: Jaká je skutečná cena za každé vítězství, za každého osvobozeného vraha či prznitele - čím platí společnost i Nashova duše?Preklad: Petra Klůfová

Trávit čas knihou Poslední nevinný! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Poslední nevinný a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Poslední dům nalevo / The Last House on the Left (2009 ...

Shrnutí toho nejzákladnějšího o filmu Poslední nevinný - Last Innocent Man, The ... Je zcela zřejmé, že klient je nevinný a slouží spíš jako obětní beránek. Prostitutka byla totiž ve skutečnosti policistkou v akci. Příběh obsahuje řadu šokujících odhalení, zvratů, falešných stop i překvapivou pointu.
Romano Lukas Hitler sice prohlašuje, že je nevinný a tvrdí, že si jenom užíval dívčinu pozornost a políbil ji pouze na tvář. U soudu ovšem tato výmluva neprošla a musí zaplatit pokutu v přepočtu 20 tisíc korun. Ani po několika generacích zkrátka není v této rodině cosi úplně v pořádku.