Ko-aktivní koučink

Peticenemocnicesusice.cz Ko-aktivní koučink Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Henry Kimsey-House

NÁZEV SOUBORU: Ko-aktivní koučink.pdf

POPIS

Tato kniha vás naučí s lidmi pracovat novým způsobem – objevovat jejich poslání i smysl jejich konání a pomáhat jim je prosazovat. Osvojíte si účinné způsoby, jak vést lidi k odpovědnosti. Naučíte se ko-aktivnímu přístupu k hodnotám, stanovování cílů, dosahování životní rovnováhy a sebeřízení. Zjistíte, jak přistupovat k omezujícím vzorcům chování, které se často nejsilněji projevují právě ve chvíli, kdy klient potřebuje odvahu, aby zvládl riziko spojené se žádoucí změnou. Předložíme vám osvědčené strategie, které lidem pomáhají neuhýbat z cesty a překonávat návyky, které brání v naplnění životních plánů a snů. Informace a příklady v této knize jsou sice určené především profesionálním koučům, nicméně dovednosti a porozumění, které z nich vyplývají, se dají použít téměř v jakémkoli vztahu – v práci, v rodině, mezi přáteli, či při vedení týmů. Třetí vydání Ko-aktivního koučinku posouvá model na novou úroveň, poskytuje nástroje a techniky, jež vedoucím pracovníkům na všech úrovních společnosti umožňují stát se kouči, kteří zaměstnance dokáží dovést k co nejlepším výsledkům v práci i osobním životě. Odhalte klíč k rozvoji jedinečných lídrů, kteří pracují týmově a dávají sílu celé organizaci, a nechte se ko-aktivním přístupem inspirovat i ve svém osobním životě.

Trávit čas knihou Ko-aktivní koučink! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Ko-aktivní koučink a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Koučování | Knihy.ABZ.cz

Ko-aktivní koučink: Podnázev: transformace firem, změna a osobní růst: Autor: Henry Kimsey-House, Karen Kimsey-House, Phillip Sandahl a Laura Whitworth ; z anglického originálu Co-active coaching přeložil Jiří Zbořil: Překladatel:
Ko-aktivní koučink - Henry Kimsey-House . Tato kniha vás naučí s lidmi pracovat novým způsobem - objevovat jejich poslání i smysl jejich konání a pomáhat jim je prosazovat. Osvojíte si účinné způsoby, jak vést lidi k odpovědnosti. Naučíte se ko-aktivnímu přístupu k hodnotám, stanovování cílů, dosahování ...