Smrt podle druidů

Peticenemocnicesusice.cz Smrt podle druidů Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Josef Klíma

NÁZEV SOUBORU: Smrt podle druidů.pdf

POPIS

Známý investigativní reportér a spisovatel Josef Klíma, několikanásobný držitel ceny TýTý, přichází s novým detektivním románem, který má ambice konkurovat slavnějším severským vzorům.Postavy autor čerpá ze života. Pohrál si i s motivy, které zpracovával coby novinář: záhadným „viděním“ se zakrytýma očima i se sílící módou tzv. novokeltismu, které propadá čím dál víc lidí. Komisařka Bláhová v ničem nepřipomíná feministické mutace neohrožených supermanů a občas má víc starostí se svým autistickým synem než s řáděním sériového vraha, který popravuje oběti podle rituálního klíče. A její mužský protějšek Kocourek, vězeňský kněz, je na faráře zase nezvykle mužný. Horolezec s pestrou minulostí, ale i s odhodláním nenastavovat druhou tvář nemilosrdným násilníkům, s nimiž je v denním styku, nýbrž se jim tvrdě postavit.

Hledáte knihu Smrt podle druidů? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Josef Klíma? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Klima josef smrt podle druidu | Sleviste.cz

Podobné jednotky. Jsi mrtvej tak nebreč : detektivní román / Hlavní autor: Klíma, Josef, 1951- Vydáno: (2004) Smrt podle Marka / Hlavní autor: Šebelka, Jan, 1951- Vydáno: (2002) Loď s otroky / Hlavní autor: Klíma, Josef, 1951- Vydáno: (2002)
Známý investigativní reportér a spisovatel Josef Klíma, několikanásobný držitel ceny TýTý, přichází s novým detektivním románem, který má ambice konkurovat slavnějším severským vzorům. Postavy autor čerpá ze života.