Pracovat i žít

Peticenemocnicesusice.cz Pracovat i žít Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Anselm Grün

NÁZEV SOUBORU: Pracovat i žít.pdf

POPIS

Život a práce se dnes dostávají do stále většího protikladu. Často pohlcuje práce veškerý čas, který máme k dispozici. I ten, který nám zbývá v soukromí, naplňují často pracovní starosti a problémy. Práce nahlodává naši zdravotní kondici a snižuje kvalitu života. Trpí naše vztahy k manželskému partnerovi, k dětem a přátelům. Napětí mezi prací a životem ohrožuje především ty, kdo nesou tíhu odpovědnosti. Anselm Grün (* 1945) vede jako řádový ekonom dvacet hospodářských podniků benediktinského opatství Münsterschwarzach, ve kterých je zaměstnáno na tři sta spolupracovníků. Umění vést se tento ekonom a promovaný teolog učil z řehole svatého Benedikta, z Bible, z moudrosti pouštních otců i z moderní psychologie. Jako zpovědník a duchovní rádce je vyhledáván i mnoha vedoucími pracovníky.

Trávit čas knihou Pracovat i žít! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Pracovat i žít a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Ošetřovné - Česká správa sociálního zabezpečení

Sledujte online reportáž iDNES.cz o pandemii koronaviru způsobující onemocnění COVID-19, která má globální důsledky.
Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. Běžně expedujeme všemi přepravci. Telefonická podpora 9 - 15 hod.