Jak tábořit

Peticenemocnicesusice.cz Jak tábořit Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Lynn Brunelle

NÁZEV SOUBORU: Jak tábořit.pdf

POPIS

Praktická příručka o táboření je určená čtenářům od 7 let. Poradí jak se připravit na cestu, úsporně zabalit a jak zřídit tábor. Trampové začátečníci tu najdou recepty na tábornická jídla, tipy na různé aktivity a pokusy, naučí se základním tábornickým dovednostem jako například vázat uzly, orientovat se podle kompasu, určovat trasu pochodu, ale i předpovídat počasí a vyznat se ve hvězdách nad hlavou u táborového ohně. Dozvíme se také mnoho zajímavého o životě v přírodě i to, jak její zvířecí obyvatele pozorovat, nebo si z přírodnin vyrobit malá umělecká díla.

Jak tábořit je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lynn Brunelle. Přečtěte si s námi knihu Jak tábořit na peticenemocnicesusice.cz

Pravidla chování v CHKO, národních parcích a rezervacích ...

Publikace "Jak tábořit a žít v přírodě" obsahuje všechno, co táborník potřebuje vědět, aby se mu v přírodě dobře vedlo. Tato kniha s více než 120 ilustracemi je nabita praktickými informacei a tipy, napříkald jak rozdělat oheň bez použití zápalek a jak dokonale ovládnout umění získat potravu.
Američtí biatlonisté museli předčasně ukončit své účinkování v Kontiolahti a spěchat na letadlo, pro polské skokany na lyžích zase musel do Trondheimu přiletěl vládní speciál. S problematickou dopravou za časů koronaviru mají zkušenosti i Češi - z biatlonového Světového poháru ve Finsku se vraceli ve třech skupinách.