Závoj půlnoci

Peticenemocnicesusice.cz Závoj půlnoci Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Lara Adrian

NÁZEV SOUBORU: Závoj půlnoci.pdf

POPIS

Nikolaj, zapálený bojovník Řádu, je pověřen misí, která ho zavede až do Montrealu. Zde se jeho cesty protnou se svůdnou a ledově chladnou Renatou, která umí zacházet stejně dobře s nožem jako s pistolí a žádný muž, ať už upír či člověk, se jí nevyrovná. Její nejsilnější zbraní je však zvláštní schopnost, výjimečná a smrtící zároveň. Peripetie osudu ji přinutí požádat světlovlasého upíra o pomoc a ten ji vláká do říše tmy a nekonečné vášně… Mezitím vstupuje na scénu nová a tajemná postava Lovce, která možná sehraje roli i v dalších pokračováních této mimořádně úspěšné dobrodružně-romantické série.

Trávit čas knihou Závoj půlnoci! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Závoj půlnoci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Závoj půlnoci: Půlnoční rasa 5 Pdf Ke Stažení - Prazska PDF

Další britská královská svatba, další ostře sledované šaty. Po vévodkyni Meghan přišla na řadu princezna Eugenie, vnučka královny Alžběty, která se v pátek provdala za úspěšného manažera Jacka Brooksbanka. Pro svůj velký den si vybrala róbu klasického stylu od návrhářů Petera Pilotta a Christophera de Vos. Navzdory předpokladům vynechala tradiční závoj a ...
Popel půlnoci je šestým pokračováním milostné ságy Půlnoční rasa. Na pozadí dramatických událostí, odehrávajících se v tajemném světě upírů se rozehrává příběh plný vášně, zrady a nečekaných zvratů. ... Závoj půlnoci Lara Adrian.