Podkrovia

Peticenemocnicesusice.cz Podkrovia Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Ľubica Selcová

NÁZEV SOUBORU: Podkrovia.pdf

POPIS

Malé, tmavé a lacné podkrovné bytíky už môžeme vidieť iba v starých filmoch. Aj povaly so starými haraburdami u našich rodičov alebo starých rodičov sa pomaly vytrácajú. Najmä vývoj v oblasti strešných okien, ktoré do tohto priestoru priniesli záplavu slnka, urobil z podkrovia exkluzívnu časť domu. Podkrovia sú momentálne obľúbené nielen u nás, ale napríklad aj vo Francúzsku, čoho dôkazom je aj táto kniha plná obrázkov, vďaka ktorým nebudete túžiť po ničom inom – iba po bývaní pod šikmou strechou.

Hledáte knihu Podkrovia? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Ľubica Selcová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Svépomocí.cz - zateplení podkroví: Stavba domu

1 Seznámení s problematikou. V architektuře a stavebnictví se u obytných budov, konkrétně prostor, které jsou omezeny shora sklonitými konstrukcemi (stropní konstrukce nebo střecha), často polemizuje nad tím, co vše se započítává do podlahové plochy obytné místnosti a kdy je tento prostor obytnou místností.
Rozhodujeme se, jaké schodiště pořídíme do baráčku..Manžel od začátku betonové schody přehlíží, ale řekla bych, že je to kvůli práci- přeci jen jsou dost náročné na stavbu Jenže se potřebujeme dostat se stavbou baráčku na co nejnížší cenu (relativně) a já si nyní na netu zjistila, že betonové schody výjdou oproti dřevěným schodům levněji.