Juice

Peticenemocnicesusice.cz Juice Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Rosemary Ferguson

NÁZEV SOUBORU: Juice.pdf

POPIS

100 osvěžujících receptů na džusy a smoothiesChcete být plní energie, upevnit si zdraví, zbavit se stresu a rozloučit se s nadbytečnými kilogramy? Vyzkoušejte džusy a smoothies, jsou jednoduché achutné! Kniha obsahuje 100 receptů na různé šťávy – čisticí, uklidňující, na posílení imunitního systému nebo na hubnutí. K výrobě jsou použity běžně dostupné suroviny i takzvané superpotraviny. U každého nápoje je vysvětleno, čím která ingredience pomáhá. Autorka nabízí i návod, jak a proč provádět jedno- až třídenní džusový detox.

Hledáte knihu Juice? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Rosemary Ferguson? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

JUICESTORE

At E-Juice Vapor, we offer the best premium eliquid from the best brands in the industry at a low discounted price. Save on our exclusive ejuice bundles and ejuice combos from Kilo E-Liquids, Cuttwood, Air Factory, Naked 100 E-Liquid and so much more.
juice definition: 1. the liquid that comes from fruit or vegetables: 2. the liquid in meat: 3. power or influence: . Learn more.