Počítání: Omalovánky

Peticenemocnicesusice.cz Počítání: Omalovánky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Počítání: Omalovánky.pdf

POPIS

Kniha pro všechny předškoláky od 4 let. Na každém listu knihy je úkol, při jehož plnění se děti budou seznamovat s čísly a jejich použitím v každodenních situacích, což jim pak usnadní začátky počítání ve škole. Úkol má vždy na druhé straně řešení, takže si děti mohou samy zkontrolovat, zda jej splnily dobře. Obě strany pak slouží také jako klasické omalovánky. Příprava do školy, která bude děti bavit.

Trávit čas knihou Počítání: Omalovánky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Počítání: Omalovánky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Velikonoční omalovánky - slepice a kuřátka | i-creative.cz ...

Omalovánky pro děti s různými motivy - pohádkové postavy, krteček, zvířátka. Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. ... psaní a počítání. Více. Nejprodávanější produkty. 29,00 Kč 25,22 Kč bez DPH SEVT Omalovánky s uvolňovacími cviky pro děti od 5 let.
Počítání Omalovánky: Brzy půjdu do školy. Seznamujeme se s čísly Kniha pro všechny předškoláky od 4 let. Na každém listu knihy je úkol, při jehož plnění se děti budou seznamovat s čísly a jejich použitím v každodenních situacích, což jim pak usnadní začátky počítání ve škole. Úkol má vždy na druhé ...