Parchant z Jižní Karolíny

Peticenemocnicesusice.cz Parchant z Jižní Karolíny Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Dorothy Allison

NÁZEV SOUBORU: Parchant z Jižní Karolíny.pdf

POPIS

Parchant z Jižní Karolíny bývá srovnáván s takovými romány jako Dobrodružství Huckleberryho Finna Marka Twainanebo Kdo chytá v žitě J. D. Salingera. Odkrývá čtenářům svět bílé chudiny na Jihu Spojených států. Hlavní postavou a zároveň vypravěčkou je dcera patnáctileté servírky, která vyrůstá v početném rodinném klanu věčně opilých strýčků a rychle stárnoucích tet. Rozvrat poklidné rodinné atmosféry nastane ve chvíli, kdy se její matka provdá za nevyzpytatelného Glena. Drásavě autentická výpověď předčasně dospělé dívky je i knihou o lásce a jejích tajemných zvratech. Román byl přeložen do řady světových jazyků a úspěšně zfilmován.

Parchant z Jižní Karolíny je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dorothy Allison. Přečtěte si s námi knihu Parchant z Jižní Karolíny na peticenemocnicesusice.cz

Parchant z Jižní Karolíny - Dorothy Allisonová | Knihy.ABZ.cz

Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ostatních knihovnách u pultů.
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.