Lady Gaga - Poker Face

Peticenemocnicesusice.cz Lady Gaga - Poker Face Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Maureen Callahan

NÁZEV SOUBORU: Lady Gaga - Poker Face.pdf

POPIS

Je to jen několik málo let, kdy divoká performerka Stefani Germanotta z newyorského East Side pronikla na světovou hudební scénu a stala se pod jménem Lady GAGA globální popovou ikonou. Zpěvačka, skladatelka, tanečnice i autorka šokujících aranžmá ve svých avantgardních vystoupeních mixuje všemožné hudební styly i prostředky a je přesto oceňována hudební kritikou. Kdo je vlastně Lady GAGA? Čtyřiadvacetiletá žena, jejíž sebevědomá prohlášení typu "Jsem svobodná děvka" kontrastují s jejím soukromým životem v zákulisí. Životem nejisté a citlivé dívky, která nesnáší samotu. Poker Face je první hlubokou sondou do života světového fenoménu, který si říká Lady GAGA. Autorkou je oceňovaná novinářka, editorka New York Post.

Trávit čas knihou Lady Gaga - Poker Face! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Lady Gaga - Poker Face a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

POKER FACE CHORDS (ver 5) by Lady Gaga @ Ultimate-Guitar.Com

Poker Face je druhým singlem z desky The Fame. Hlavní myšlenkou písně je otázka bisexuality a Lady Gaga ji věnovala svým bývalým partnerům. I tento singl se zařadil mezi nejlépe prodávané hity s počtem více jak 9 milionů prodaných kopií. Text k písni Poker Face: Mum mum mum mah Mum mum mum mah I wanna hold em' […]
In Chromatica, no one thing is greater than another.