Závist

Peticenemocnicesusice.cz Závist Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: J.R. Ward

NÁZEV SOUBORU: Závist.pdf

POPIS

Sedm smrtelných hříchů. Sedm duší na pokraji věčného zatracení. A další úkol pro padlého anděla Jima Herona, který má znovu zkřížit zbraně s úskočným a nevyzpytatelným démonem, zosobněným podmanivou brunetkou Devinou, co v souboji s dobrem používá tu nejzákeřnější taktiku. Thomas DelVecchio zvaný Veck je policejní detektiv s temnou povahou, syn neslavně proslulého mnohonásobného vraha. Se svým otcem sdílí nejenom jméno, ale zřejmě i sklon k chorobnému jednání.Shodou okolností se připlete ke smrtelnému útoku na jiného sériového vraha, a vzhledem k opakovaným případům náhlé ztráty paměti si není jistý, jestli čin spáchal nebo ne. Jeho případu se ujímá bystrá a inteligentní vyšetřovatelka Sophia Reillyová. K Veckovi přistupuje s principem presumpce neviny, ale postupně začíná o svém svěřenci pochybovat. Jim Heron zpočátku netuší, o koho má s démonem svést souboj, nicméně si uvědomuje, že pokud chce zvítězit, musí přistoupit na Devinina pravidla hry. knihy - serie Padlí andělé vyšli v nasledovném pořadí:1. Chamtivost (2012)2. Chtíč (2012)3. Závist (2012)4. Hněv (2013)5. Posedlost (2014)

Závist je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor J.R. Ward. Přečtěte si s námi knihu Závist na peticenemocnicesusice.cz

Regionální informační centrum KELTSKÉ OPPIDUM ZÁVIST

Zvole, 15.12.2019, start v 10:30 „Kdo se vydává do hor, opouští lidské. Ve své samotě, rozmlouvá s těmi, kdo jej provázejí, svými kroky, shromažďuje ...
Závist je touha po něčem: co nemáme, po čem prahneme, co má někdo jiný. Závist je vnímána jako jedna z velmi silných lidských záporných emocí.Ale co když je závist i forma uznání, obdivu a chvály. Zde Vám nabízíme ty „nejzajímavější" citáty o závisti.