Legenda

Peticenemocnicesusice.cz Legenda Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Katy Evans

NÁZEV SOUBORU: Legenda.pdf

POPIS

Maverick „Mstitel“ Cage chce dosáhnout na vrchol a stát se legendou ringu. Svoji identitu pečlivě tají a mezi bojovníky je známý jako nový hráč s touhou po pomstě a zlověstným tetováním na zádech. Chce si vyrovnat osobní skóre s jedničkou Undergroundu, jediným a jedinečným Remingtonem „Uragánem“ Tatem.Když se Maverick seznámí s mladou dívkou, zajiskří to mezi nimi.Reese Dumasová je sestřenice Remingtonovy manželky, měla by tedy fandit jeho protivníkovi a držet se od Mavericka dál.Maverick je však odhodlaný bojovat o ženu, kterou miluje, i s monstry ve vlastní mysli. Oči celého světa se upírají jen na ně a vítěz vejde do historie jako největší bojovník ze všech. Jako legenda.

Trávit čas knihou Legenda! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Legenda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Mapy.cz

Legenda o Pražském orloji-- autor: Pecháčková Ivana La Légende de L´Enfant Jésus de Prague: legenda o Pražském jezulátku (francouzsky)-- autor: Pecháčková Ivana Jazdecká legenda-- autor: Vámoš Gejza Legenda o Brokenu-- autor: Carr Caleb One Percenter - Legenda o motorkářích mimo zákon-- autor: Dave Nichols
Legendei.to - Baixar Legendas de Séries e Filmes. Download Sempre Antes dos Outros Sites | Link direto rápido e Sem Cadastro.