Dobrman

Peticenemocnicesusice.cz Dobrman Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Ivana Lupečková

NÁZEV SOUBORU: Dobrman.pdf

POPIS

Monografie o oblíbeném plemeni inteligentních psů s přirozeným hlídacím instinktem. Autorka radí s výběrem štěněte, výchovou, výcvikem včetně výcviku k obraně. Významnou část knihy tvoří kapitoly o výživě a péči o dobrmana a také o odchovu štěňat. Najdete zde i rady, jak připravit psa na výstavy a také seznam nejznámějších chovatelských stanic.

Trávit čas knihou Dobrman! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dobrman a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Dobrman • Odkazy.Seznam.cz

Dobrman štěňatka s PP - černé kluky [15.02.2020] - Všechny lokality Dohodou. DOBRMAN ch.st.BLACK SAGITTA- 2 kluci již k odběru čekají na ty nej páníčky kteří je ubytují v teple domova a dají jim lásku, zabavu a patřičné vyžití na které se budou hodit .
Vážení členové dobrman klubu, v souvislosti s aktuálními problémy uvnitř německého dobrman klubu (Doberman Verein), které fakticky omezují výkon některých činností tohoto subjektu, nám na vznesený dotaz ke konání naplánovaného ZTP na 24. 5.