Dobrman

Peticenemocnicesusice.cz Dobrman Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Ivana Lupečková

NÁZEV SOUBORU: Dobrman.pdf

POPIS

Monografie o oblíbeném plemeni inteligentních psů s přirozeným hlídacím instinktem. Autorka radí s výběrem štěněte, výchovou, výcvikem včetně výcviku k obraně. Významnou část knihy tvoří kapitoly o výživě a péči o dobrmana a také o odchovu štěňat. Najdete zde i rady, jak připravit psa na výstavy a také seznam nejznámějších chovatelských stanic.

Trávit čas knihou Dobrman! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dobrman a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Dobrman - štěňata a psi na prodej v Inzerci psů

Dobrman je psí workoholik a jen na člověku záleží, jakou práci a tvůrčí činnost mu poskytne. Potřebuje pohyb a výcvik, ale i sport a hry, aby nepropadal nudě. Při výcviku musí člověk přemýšlet, ale i vymýšlet stále nové věci i metody. Dobrman chce potěšit svého pána, ale zároveň k tomu chce i něco přidat.
Dobrman potřebuje zkušeného majitele, který má touhu a čas věnovat se mu a dávat mu potřebné fyzické a duševní vyžití. S klidným, ale konzistentním a asertivním majitelem, jehož rozhodnutím může vždycky důvěřovat, se dobrman stává oddaným a věrným společníkem, který kvůli svojí smečce skočí i do ohně.