Vesmírná energie - Dokonalost v jednoduchosti

Peticenemocnicesusice.cz Vesmírná energie - Dokonalost v jednoduchosti Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Jarmila Průchová

NÁZEV SOUBORU: Vesmírná energie - Dokonalost v jednoduchosti.pdf

POPIS

Moderní - převážně technický přístup k životu přinesl lidstvu kromě zisků i ztráty. K převážně detailnímu hodnocení všeho co vidíme a nahmatáme i velmi vážné zúžení pohledu na energie, které to všechno dirigují a řídí. Energie Vesmíru jako celku. Téměř 4.000 let nebyly dostatečně publikovány a využíványteď konečně na celé naší planetě začínají mít opět šanci, aby ukázaly svou nadvládu nad vším. U nás jim jako první dává maximální příležitostnejen tato knížka, ale i téměř už dokončená meduňkovská knížka další: Jak poznat sami sebe. Diagnostika s využitím dvou základních vesmírných energií.

Trávit čas knihou Vesmírná energie - Dokonalost v jednoduchosti! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vesmírná energie - Dokonalost v jednoduchosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jarmila Průchová - Megaknihy.cz

Vesmírná energie Publikováno v Ostatn ... obě přestanou být pozorovatelné a z místa jejich srážky se šíří všechna jejich energie v podobě Fotonů ... ale logika jednoduchosti nám umožní nehledat nějaké prostředníky pro přenos síly a můžeme se pokusit vystačit si jen s energií.
Objednávejte knihu Vesmírná energie - Dokonalost v jednoduchosti v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků