Ekonomie a ekonomika

Peticenemocnicesusice.cz Ekonomie a ekonomika Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Václav Klaus

NÁZEV SOUBORU: Ekonomie a ekonomika.pdf

POPIS

I když se mé psaní v tomto desetiletí stále více přesouvalo k mimoekonomickým tématům, ekonomických textů a projevů, doma i v zahraničí, bylo - jak je vidět - více než dost. Dnešní kniha je svědectvím mého fungování v roli předsedy vlády, předsedy Poslanecké sněmovny i prezidenta republiky, ale - věřím - vždy ekonoma, který se stále snaží číst, citovat, sledovat ekonomická statistická data, respektovat ekonomii a pokorně se k ní chovat.Václav Klaus

Trávit čas knihou Ekonomie a ekonomika! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Ekonomie a ekonomika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Domů - Časopis E+M Ekonomie a Management - Ekonomická ...

Aktuální nabídka vysokých škol z kategorie ekonomie a management. Výběr podle lokality, typu a formy studia vám umožní rychle najít tu správnou státní nebo soukromou vysokou školu.
Ekonomie tedy zkoumá, jak lidé vyrábějí a spotřebovávají. Ekonomie jako vědní disciplína vzniká asi ve druhé polovině 18. století. Ekonomika je ekonomická praxe, například ekonomika určitého podniku, rodiny, státu. Ekonomie zkoumá hospodářský proces, který zahrnuje: