Italština

Peticenemocnicesusice.cz Italština Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Alena Bahníková

NÁZEV SOUBORU: Italština.pdf

POPIS

Nové vydání velmi osvědčené a vyhledávané učebnice je vhodnou pomůckou ke komplexnímu zvládnutí italského jazyka.Učebnice přináší:- živé dialogické i epické texty, včetně textů autentických- 3500 nejfrekventovanějších slov, bohatou frazeologii a italské reálie- kompletní mluvnici současné italštiny přehledné vysvětlenou a doloženou množstvím příkladů- bohatství rozmanitých a zábavných cvičení usnadňující systematické zvládnutí mluvnice a slovní zásoby včetně odlišností českého a italského vyjadřování- italsko-český slovník a klíč k překladovým cvičením- dvě audio CD s nahrávkami úvodních textů lekcíNejucelenější učebnice italského jazyka na českém knižním trhu ve zcela přepracované a doplněné podobě obsahuje kompletní mluvnici současné italštiny, přibližně 3500 nejfrekventovanějších slov a bohatou frazeologii. Autorky, které mají bohaté pedagogické zkušenosti z výuky italštiny na středních, vysokých i jazykových školách, vysvětlují jednotlivé mluvnické jevy přehledně a srozumitelně, dokládají je množstvím příkladů a nabízejí jejich procvičení v celé řadě rozmanitých a zábavných cvičení. Další cvičení usnadňují zvládnutí slovní zásoby a nácvik komunikativních schopností. Uživatele bezesporu zaujmou i texty zařazené do učebnice zprostředkovávající italské reálie různými formami a četné autentické materiály. Učebnice je určena studentům a pedagogům středních, vysokých a jazykových škol či kursů. Klíč a 2 audio CD však umožňují studium rovněž samoukům.

Trávit čas knihou Italština! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Italština a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Italština pro začátečníky - Gramatika

Italština přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Pravidelné akce a slevy. Hodnocení a recenze od ostatních uživatelů. Nakupujte Italština online.
Jazykové slovníky, učebnice. Zaregistrujte se a získejte 20% slevu na své nákupy další výhody. Poštovné a balné zdarma u objednávek nad 1000 Kč, po celé ČR