Vady vína

Peticenemocnicesusice.cz Vady vína Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Reinhard Eder

NÁZEV SOUBORU: Vady vína.pdf

POPIS

Jelikož je pro vinaře usilujícího o nejvyšší kvalitu nežádoucí výskyt vín postižených nedostatky, vín vadných a nemocných jak osobně, tak i finančně silnou zátěží, popisují se v této knize příčiny nedostatků, vad a nemocí vína, jejich podrobná charakteristika a možnosti jejich prevence a odstraňování. Publikace je určena nejen pro odbornou vinařskou veřejnost, ale také pro všechny milovníky vína, kteří chtějí prohloubit své znalosti v tomto oboru.

Trávit čas knihou Vady vína! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vady vína a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vady vína - myšina - VÍNO.cz

Vady a choroby vína. Odborník z Ústavu vinohradnictví a vinařství MENDELU v Lednici Ing. Radek Sotolář, Ph.D. poučí vinaře i zájemce o vadách a chorobách vín. Akce se koná v Penzionu Podzámčí v 18.00 hod. Vady a choroby vína
KM , 02. dec 2014 Chyby a vady vína. Rozdiel medzi chorobou vína a chybou vína je v tom, že chyba sa dá po väčšine odstrániť len jemnými manipuláciami s vínom, ale chorobu je už nutné liečiť, robiť silnejšie zásahy do vína, a nie vždy sa podarí vinárovi jeho skvostný mok zachrániť.