Jednou nohou v hrobě

Peticenemocnicesusice.cz Jednou nohou v hrobě Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Jeaniene Frost

NÁZEV SOUBORU: Jednou nohou v hrobě.pdf

POPIS

Poloviční upírka Cat Crawfieldová už čtyři roky pracuje pro vládu. Nyní vede vlastní tým, který vycvičila k boji s nemrtvými. Tímto způsobem zužitkovala bojový výcvik, který získala pod vedením svého bývalého přítele, lovce upírů Bonese. Toto období jejího života je však i po letech citlivé a Cat se stále nedokáže vyrovnat s tím, že Bonese byla nucena opustit. Ona a její muži jsou natolik nebezpeční, že někdo z nemrtvých se rozhodl vypsat odměnu za její hlavu. Cat je v těžkém ohrožení života a její jedinou nadějí na přežití je Bones, který nečekaně opět vstoupil do jejího života. A jakkoli se Cat snaží udržet jejich vztah na profesionální úrovni, pomalu jí dochází, že touha přetrvává. A že ji Bones tentokrát už odejít nenechá.

Trávit čas knihou Jednou nohou v hrobě! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jednou nohou v hrobě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jednou nohou v hrobě | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách

Kniha: Jednou nohou v hrobě - Dominik Dán. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
Jednou nohou v hrobe Túto knihu som nedávno prečítala a musím povedať že som veľmi milo prekvapená :) kniha sa dobre čítala, ľahko a rýchlo - tak ako každá Dánovka. Nezabudnuteľný humor detektívov z kancelárie 141 je podľa mňa už legendárny.