Vzbouřenci a ztroskotanci

Peticenemocnicesusice.cz Vzbouřenci a ztroskotanci Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Václav Králíček

NÁZEV SOUBORU: Vzbouřenci a ztroskotanci.pdf

POPIS

Když se kalné ráno 23. prosince 1787 vydala Bounty na cestu do Polynésie a následně měla pokračovat s nákladem chlebovníků do Karibiku, nikdo netušil a tím méně její velitel poručík William Bligh, že se do vlasti vrátí až za dva roky po strastiplné cestě v záchranném člunu a bez své lodě, na které se mu vzbouří posádka. O tři roky později vyplula na moře fregata Pandora pod velením kapitána Edwarda Edwardse, tentokrát s úkolem pochytat a přivézt do vlasti všechny vzbouřence k řádnému potrestání. Ani on netušil, že přijde při ztroskotání o svou loď, podnikne dlouhou cestu v záchranných člunech a domovský Portsmouth uvidí až o rok později.

Trávit čas knihou Vzbouřenci a ztroskotanci! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vzbouřenci a ztroskotanci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vzbouřenci a ztroskotanci (Ukázka, strana 99) by Kosmas-CZ ...

Vzbouřenci a ztroskotanci Autor Václav Králíček. Když se kalné ráno 23. prosince 1787 vydala Bounty na cestu do Polynésie a následně měla pokračovat s nákladem chlebovníků do Karibiku, nikdo netušil a tím méně její velitel poručík William Bligh, že se do vlasti vrátí až za dva r ...
Vzbouřenci a ztroskotanci Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788074252723. Václav Králíček ...