Z gauče vzhůru do divočiny

Peticenemocnicesusice.cz Z gauče vzhůru do divočiny Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Renata Schritter

NÁZEV SOUBORU: Z gauče vzhůru do divočiny.pdf

POPIS

Hlavní hrdinka Dora pracuje jako asistentka v kanceláři, jednoho dne však dostane nečekaně výpověď a je nucena rozhodnout se, co dál. Najít si novou práci nebo se vydat za dobrodružstvím na Aljašku a Yukon, kam před pár týdny odletěl její nejlepší kamarád Máca a láká ji tam? A tak se za pár dní ocitá uprostřed aljašské divočiny mezi místními lidmi a opravdovými zlatokopy, kteří se tam ještě dnes snaží rýžovat zlato. Zažívá tam spoustu nečekaných, komických i prekérních situací. A jelikož v cestování a v tomto způsobu života nachází zalíbení, její další cesta vede do Německa, posléze krátce do Paříže a na řecký ostrov Rhodos, kde se nechá zaměstnat v jednom hotelu a všude zažívá spoustu veselých historek, poznává zajímavé lidi, místa i mentality a získává nové přátele. Její úsměvné příběhy, občas s trochou sebeironie, jsou průběžně prokládány i tím, co zažívá v Čechách.

Trávit čas knihou Z gauče vzhůru do divočiny! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Z gauče vzhůru do divočiny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Z gauče vzhůru do divočiny - knihy.cz

Všechny informace o produktu Kniha Z gauče vzhůru do divočiny, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Z gauče vzhůru do divočiny.
Knihovna je do odvolání uzavřena, všechny plánované akce se ruší. Od 13. 3. 2020 neúčtujeme žádné sankční poplatky. Využijte naše služby z domova. Z gauče vzhůru do divočiny.