Jak si zorganizovat čas

Peticenemocnicesusice.cz Jak si zorganizovat čas Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Lothar J. Seiwert

NÁZEV SOUBORU: Jak si zorganizovat čas.pdf

POPIS

Zdá se vám, že výrok „nemám čas“ je nemocí dnešní doby? Knížka německého autora Lothara Seiwerta vám během třiceti minut ukáže řadu praktických strategií, jak získat čas na svou stranu. Aby byl člověk úspěšný a spokojený, musí dosahovat vysněných cílů. Mnohdy nám však jasné cíle chybí, neumíme plánovat, nemáme stanovené priority. Díky chytrému managementu času, jehož základní principy kniha představuje, využijeme čas moudře vždy a za všech okolností. Zvýšíme-li například pracovní výkonnost, zajistíme si lepší příjmy. Zde platí, že čas jsou peníze… Naučte se rozlišovat důležité úkoly od těch méně podstatných a rozvrhněte si svůj drahocenný čas co nejefektivněji!

Trávit čas knihou Jak si zorganizovat čas! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jak si zorganizovat čas a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jak si správně zorganizovat čas - Podnikatel.cz

Řízení času obecně zahrnuje velké množství postupů a nástrojů, které mohou pomoci čas lépe zorganizovat a zefektivnit tak veškeré činnosti. Patří tam plánování a dělení času, určování priorit, ale například i analýza denních činností a pochopení, kde se čas zbytečně ztrácí a jak jej lépe využít.
Knížka německého autora Lothara Seiwerta patří do řady publikací, které si kladou za cíl rozšířit svým čtenářům obzory v nejrůznějších oblastech během pouhých třiceti minut. Je koncipována tak, že člověk získá výstižné a užitečné informace ve skutečně krátké době