Jak si zorganizovat čas

Peticenemocnicesusice.cz Jak si zorganizovat čas Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Lothar J. Seiwert

NÁZEV SOUBORU: Jak si zorganizovat čas.pdf

POPIS

Zdá se vám, že výrok „nemám čas“ je nemocí dnešní doby? Knížka německého autora Lothara Seiwerta vám během třiceti minut ukáže řadu praktických strategií, jak získat čas na svou stranu. Aby byl člověk úspěšný a spokojený, musí dosahovat vysněných cílů. Mnohdy nám však jasné cíle chybí, neumíme plánovat, nemáme stanovené priority. Díky chytrému managementu času, jehož základní principy kniha představuje, využijeme čas moudře vždy a za všech okolností. Zvýšíme-li například pracovní výkonnost, zajistíme si lepší příjmy. Zde platí, že čas jsou peníze… Naučte se rozlišovat důležité úkoly od těch méně podstatných a rozvrhněte si svůj drahocenný čas co nejefektivněji!

Trávit čas knihou Jak si zorganizovat čas! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jak si zorganizovat čas a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

10 rad jak si zorganizovat čas (Time management) | Femia.cz

Jak si zorganizovat čas | rady a tipy. Stále častěji říkáme, že na to či ono nemáme čas. Nebo to slýcháme od našich příbuzných, přátel, kolegů. Jak je to možné, když spoléháme na sofistikované domácí spotřebiče, které vykonají spoustu zdlouhavé a nepříjemné práce za nás? Máme skutečně víc povi...
Jak si správně zorganizovat čas Autor: 258398 Máte pocit, že pracujete od rána do večera, stále nemáte na nic jiného krom práce čas, na poslední pivko či kávu s kamarády si už ani nevzpomínáte a přátelé vás přestali zvát na párty, protože stejně nikdy nepřijdete.