Sova byla pekařova dcera

Peticenemocnicesusice.cz Sova byla pekařova dcera Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Marion Woodmanová

NÁZEV SOUBORU: Sova byla pekařova dcera.pdf

POPIS

Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla. Základní hypotézou, kterou autorka přesvědčivě předkládá, je to, že problémy s váhou a příjmem potravy mají často skrytý význam; tedy jedná se o smysluplné symptomy. Autorka se vyjadřuje ke dvěma otázkám: Proč jedna žena ztloustne, zatímco jiná zůstane hubená? Co symbolizuje tloušťka?... Mnohé ženy, jejichž příběhy autorka vypráví, jsou velmi tvůrčí a mají umělecké sklony, takže jednotlivé kazuistiky obsahují pozoruhodně jasné a bohaté vyjádření jejich zkušeností a snů. Prostřednictvím složitých, citlivě zpracovaných případů a analýz s pevným ukotvením v lékařském bádání, Marion Woodmanová nabízí důkaz, že obezita a anorexie jsou dva krajní fyzické symptomy obecného potlačení ženské přirozenosti v naší kultuře…

Trávit čas knihou Sova byla pekařova dcera! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Sova byla pekařova dcera a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Sova byla pekařova dcera

Sova byla pekařova dcera - Marion Woodmanová Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla. Základní hypotézou, kterou autorka přesvědčivě předkládá, je to, že problémy s váhou a příjmem potravy mají často skrytý význam; tedy jedná se o smysluplné symptomy.
Sova byla pekařova dcera Marion Woodmanová . Skladem 5+ ks 245 Kč ...