Podnikáme a obchodujeme po anglicky, po nemecky

Peticenemocnicesusice.cz Podnikáme a obchodujeme po anglicky, po nemecky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

AUTOR: Mária Hýlová

NÁZEV SOUBORU: Podnikáme a obchodujeme po anglicky, po nemecky.pdf

POPIS

Rozhodli ste sa podnikať či obchodovať aj s partnermi v zahraničí? Potom je táto trojjazyčná príručka určená práve Vám. Bude Vás spoľahlivo sprevádzať na služobných cestách i pri obchodných rokovaniach. Príručka obsahuje dialógy, množstvo fráz, slovných spojení i slovíčok, ktoré môžete využiť pri rokovaniach s partnermi z anglicky a nemecky hovoriacich krajín.

Trávit čas knihou Podnikáme a obchodujeme po anglicky, po nemecky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Podnikáme a obchodujeme po anglicky, po nemecky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Česko-slovenský a slovensko-český slovník | Knihy ...

Kupte knihu Podnikáme a obchodujeme po anglicky, po nemecky (collegium) s 26 % slevou za 58 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů.
Hledáte Anglické frázové slovesá pre školy, kurzy i samoukov od Štefan Greňa,Soňa Stušková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR