1000 ruských slovíček

Peticenemocnicesusice.cz 1000 ruských slovíček Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Julija Mamonova

NÁZEV SOUBORU: 1000 ruských slovíček.pdf

POPIS

Učte se důležitá slovíčka pomocí veselých obrázků! Zapamatujete si je rychleji a vštípí se vám i mnohem hlouběji do paměti! Ilustrace znázorňují běžné životní situace, které denně prožíváme, obsahují postavy a věci, se kterými se denně setkáváme. Ať jde již o domácnost, město, školu, přírodu, zábavu, cestování, sport ad. Obrázky jsou popsány, za slovíčky následuje výslovnost a český význam. Každý tematický celek je doplněn typickými frázemi. Na konci knihy se nachází souhrnný slovníček. Příručka je určena dětem, ale nejenom jim. Zábavnou formou pomůže začátečníkovi zvládnout základní slovní zásobu.

Trávit čas knihou 1000 ruských slovíček! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu 1000 ruských slovíček a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

1000 ruskych slovicek mamonova julija | Sleviste.cz

1000 ruských slovíček - Julija Mamonova . Praktická knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování ruských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Každý tematický celek je pak doplněn jednoduchými frázemi ze ...
1000 ruských slovíček Autor Julija Mamonova. Praktická knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování nemeckých slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte.