Jak šli zajíci do školy

Peticenemocnicesusice.cz Jak šli zajíci do školy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Jindřich Balík

NÁZEV SOUBORU: Jak šli zajíci do školy.pdf

POPIS

Chceš vědět, kdo zachránil broučkův pelíšek před černým broukem? Co se krtkovi v zimě zdálo? Proč se ježci smáli nebo co se stalo, když sluníčko ráno zaspalo? Pohádky o zvířátkách jsou určeny nejen předškolním dětem, ale jejich krátké texty s velkými písmeny lze doporučit také začínajícím čtenářům.Při plnění úkolů si procvičí nejen čtení, ale i paměť a postřeh.

Jak šli zajíci do školy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jindřich Balík. Přečtěte si s námi knihu Jak šli zajíci do školy na peticenemocnicesusice.cz

Jak šli zajíci do školy - Jindřich Balík | Databáze knih

Inzerát Jindřich Balík - Jak šli zajíci do školy v okrese Kroměříž, cena 100Kč, od Lenka Holešov na Sbazar.cz. Popis: Prodám knížku Jak šli zajíci do školy. Autor Jindřich Balík. První čtení s úkoly. Dostali jsme, je s věnováním. Čtená, ale velmi pěkný stav. PC 179,- Kč (uvedeno na knize).
A šli spolu do školy. Jak šli a šli, potkali bobra. „Co to máš v ruce?" ptají se ušatec s medvědem. Bobr jim říká: „Mám batoh a míč." „Na co máš ten míč?" ptají se zajíc s medvědem. „Na co mám ten míč?" říká bobr, „protože budeme dneska hrát fotbal. Tak šli spolu do školy. Za chvíli začalo pršet.